Strona domowa Sołectwa Gałdowo
 

Turniej piłkarski o puchar wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

Dnia 2012-07-08 15:17:19

24.06.2012 r. rozegrany został turniej piłkarski o puchar wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego . Startowało 12 drużyn podzielonych na 4 grupy. Grupa A i C grały we Frednowych a grupa B i D w Rudzienicach.

LZS GAŁDOWO zagrał w grupie C z OSP GROMOTY I LZS FREDNOWY /KARAŚ

WYNIKI:
LZS GAŁDOWO - LZS FREDNOWY/KARAŚ 0:2
LZS GAŁDOWO - OSP GROMOTY 0:0
LZS FREDNOWY/KARAŚ - OSP GROMOTY 4:0


KOLEJNOŚC W GRUPIE C
1 LZS FREDNOWY/KARAŚ
2 LZS GAŁDOWO
3 OSP GROMOTY

Drużyna z Gałdowa wyszła z grupy na drugim miejscu i zagrała z JEZIORAKIEM KWIRY. Gałdowianie w rzutach karnych przegraliśmy 3:2 a później zagraliśmy z NDT CZARNI RUDZIENIECE pokonaliśmy w karnych 3:1.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1GKS-LZS WIKIELEC
2 LZS CZARNI RUDZIENICE
3 LZS FREDNOWY/KARAŚ
4 LZS OSA ZĄBROWO
5 LZS STARZYKOWO
6 JEZIORAK KWIRY
7 LZS GAŁDOWO
8 NDT CZARNI RUDZIENICE
9 ZIELONI ŁAWICE
10 GKS-LZS SZYMBARK
11 OSP GROMOTY
12 ZSP TYNWAŁD -MAKOWO

LZS GAŁDOWO WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
Krajnik Rafał, Kamil Chmielewski, Marek Bagan , Marek Borek, Przemysław Becmer , Wojtek Grzegrzółka , Karlos Patorski( kapitan ) , Krzysztof Olejnik , Radosław Bilicki , Patryk Łukomski , Szymon Mieczławski , Łukasz Lemański , Przemysław Wieczorek , Krzysztof Czarnecki , Michał Topka . Kierownik drużyny Karlos Patorski.

24.06.2012 r. rozegrany został turniej piłkarski o puchar wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego . Startowało 12 drużyn podzielonych na 4 grupy. Grupa A i C grały we Frednowych a grupa B i D w Rudzienicach.

LZS GAŁDOWO zagrał w grupie C z OSP GROMOTY I LZS FREDNOWY /KARAŚ

WYNIKI:
LZS GAŁDOWO - LZS FREDNOWY/KARAŚ 0:2
LZS GAŁDOWO - OSP GROMOTY 0:0
LZS FREDNOWY/KARAŚ - OSP GROMOTY 4:0


KOLEJNOŚC W GRUPIE C
1 LZS FREDNOWY/KARAŚ
2 LZS GAŁDOWO
3 OSP GROMOTY

Drużyna z Gałdowa wyszła z grupy na drugim miejscu i zagrała z JEZIORAKIEM KWIRY. Gałdowianie w rzutach karnych przegraliśmy 3:2 a później zagraliśmy z NDT CZARNI RUDZIENIECE pokonaliśmy w karnych 3:1.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1GKS-LZS WIKIELEC
2 LZS CZARNI RUDZIENICE
3 LZS FREDNOWY/KARAŚ
4 LZS OSA ZĄBROWO
5 LZS STARZYKOWO
6 JEZIORAK KWIRY
7 LZS GAŁDOWO
8 NDT CZARNI RUDZIENICE
9 ZIELONI ŁAWICE
10 GKS-LZS SZYMBARK
11 OSP GROMOTY
12 ZSP TYNWAŁD -MAKOWO

LZS GAŁDOWO WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
Krajnik Rafał, Kamil Chmielewski, Marek Bagan , Marek Borek, Przemysław Becmer , Wojtek Grzegrzółka , Karlos Patorski( kapitan ) , Krzysztof Olejnik , Radosław Bilicki , Patryk Łukomski , Szymon Mieczławski , Łukasz Lemański , Przemysław Wieczorek , Krzysztof Czarnecki , Michał Topka . Kierownik drużyny Karlos Patorski.

Powrót